בית וגג בית וגג

מתחם צפון אבן גבירול, תל אביב

פרויקט פינוי בינוי בשלבי היתר

מתחם צפון אבן גבירול, תל אביב

פינוי בינוי בתל אביב

בצפון רחוב אבן גבירול. במקום יבנו בניינים חדשים בני 9 קומות, עם דירות יוקרתיות למכירה ומרחבים ירוקים.

 

פינוי בינוי בתל אביב – פנינה תל אביבית נדירה.

בצפון רחוב אבן גבירול, בין יהודה מכבי ופנקס, בית וגג וקבוצת לוינשטיין מובילות את אחד הפרויקטים הגדולים והמדוברים בעיר – תמ"א 38 בתל אביב, בתכנונו המוקפד של המשרד המוערך "בר אוריין אדריכלים". הפרויקט נמצא כעת בשלבי תכנון והיתר. במסגרת פינוי בינוי בתל אביב, במקום הבניינים הקיימים בני 3 הקומות, יקומו בניינים חדשים בני 9 קומות, לצד מרחבים ירוקים. המתחם היוקרתי ישמר את ההיסטוריה הייחודית של הבניינים הוותיקים, וישדרג את פני שערה הצפוני של תל אביב. המתחם נמצא סמוך לחלקו המערבי של פארק הירקון, במרחק הליכה ממתחם בזל וכיכר מילאנו, נגיש לצירי תנועה מרכזיים כמו נתיבי איילון ודרך נמיר.

 

משרד האדריכלים בר אוריין

משרד בר אוריין אדריכלים הוקם בשנת 1990 על-ידי זוג האדריכלים גידי וטל בר אוריין, בוגרי המחלקה ללימודי ארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון, 1986. המשרד מונה כיום כ- 45 עובדים וממוקם במרכז תל אביב. במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב-יפו. בסדרה ארוכה של עבודות שימור, תוספות בנייה ושילוב בנייה חדשה ברקמה קיימת, יצר המשרד נפח אדריכלי שרישומו על העיר ניכר. ניתן לראותו את עבודתו של המשרד, כעבודת אריגה עדינה המשלבת בירור ההיסטוריה האדריכלית של העיר על תקופותיה וסגנונותיה, תוך כדי ניהול דו-שיח מתמשך בין העבר, ההווה ועתיד המרחב האורבאני.

פרויקט שעשוי לעניין אותך – הבית ברמז

הידעת?

שלמה אבן גבירול, משורר ופילוסוף, מגדולי אנשי הרוח בתור הזהב של יהדות ספרד. כתב את "מקור החיים" העוסק במטאפיזיקה, "תיקון מידות הנפש" והספר "מבחר פנינים" המכיל לקט של אמירות מוסריות.

נקודות ציון
  • גנים ציבוריים
  • מרכז מסחרי
  • מוסדות חינוך

פרויקטים נוספים באזור

צור קשר

תמ"א 38 תל אביב | תמ"א 38 רמת גן | התחדשות עירונית | פינוי בינוי | תמ"א 38 רמת השרון