רחוב שפירא מתחדש: טקס תחילת עבודות הבניה

ב- 30.8.2017 הבית בשפירא 8 רמת גן נהרס בטקס חגיגי והחלו עבודות בנייתו מחדש.

ביום 30.8.2017 רחוב שפירא ברמת גן התקדם צעד משמעותי לקראת חידוש פניו. בניין בשפירא 8 נהרס בטקס חגיגי והחל בעבודות בנייתו מחדש. בעלי הדירות הגיעו כדי להרים כוסית, לברך את ברכת הדרך החדשה, להתרגש ולחזות ברגעי ההריסה. צילום – רמי חכם.

בעלי הדירות הגיעו כדי להרים כוסית, לברך את ברכת הדרך החדשה, להתרגש ולחזות ברגעי ההריסה

 

הפרויקט ברחוב שפירא 8 הוא פרויקט תמ”א 38/2, הריסה ובניה מחדש, בהובלת בית וגג ובתכנונו של משרד האדריכלים בר אוריין. את עבודות הבניה מבצעת החברה הקבלנית ג.נ. איכות פרויקטים בע”מ שנבחרה על ידי בית וגג. במסגרת הפרויקט, נהרס הבנין בן 3 הקומות ו- 10 הדירות הקיימות, ובמקומו יבנה בנין בוטיק בעיצוב ייחודי בן 10 קומות, עם 37 יחידות דיור חדשות.

צפו בפרויקט – הבית ברמז

הדמיית הבניין החדש

בטקס השתתפו בעלי הדירות ומשפחותיהם, שחלקם התגוררו בו במשך עשרות שנים וההתרגשות היתה רבה. בנוסף, הגיעו לטקס נציגי בנק מזרחי שנתן את הליווי לפרויקט, נציגי המשקיעים של בית וגג, מר דני מריאן, יו”ר איגוד המהנדסים מר רפי אהרונסון, עוה”ד המטפל מטעם הדיירים, גיא פרבמן. עוה”ד המטפל מטעם בית וגג, אדם שפרוך ממשרד יגאל ארנון, וגם שכנים ועוברי אורח.

צפה בפרוייקט דירות ברמת גן

בטקס השתתפו בעלי הדירות ומשפחותיהם, שחלקם התגוררו בו במשך עשרות שנים וההתרגשות היתה רבה

בטקס ההריסה השתתפו בעלי הדירות ומשפחותיהם

במעמד הטקס, אלונה בר און, מנכ”לית בית וגג אמרה בהתרגשות: “זהו רגע מרגש ומכונן עבור בעלי הדירות אשר יוצאים מעתה לדרך חדשה ואנחנו גאים להיות חלק מתהליך זה. התחדשות עירונית אינה דבר של מה בכך, היא תהליך מורכב ומאתגר, ואנו שמחים שהגענו לרגע הזה בדרך משותפת ומצפים לסיומו של הפרויקט, עם השלמת הבנין החדש והיפה”

בנוסף, הגיעו לטקס נציגי בנק מזרחי שנתן את הליווי לפרויקט, נציגי המשקיעים של בית וגג, מר דני מריאן, יו"ר איגוד המהנדסים ומר רפי אהרונסון

תוקעים בשופר. שנה חדשה, התחלה חדשה

העבודות בעיצומן


עבודות הריסת הבניין הישן - מבת על
עבודות הריסת הבניין הישן

קרא עוד על תמ”א 38

קרא עוד על פינוי בינוי

קרא עוד על התחדשות עירונית

צור קשר

דילוג לתוכן