עדכונים מהשטח: אוקטובר 2017

עדכונים מהשטח: סמטת המעלות 3, רמת השרון | רננים 2-4, רמת גן | שפירא 8, רמת גן.
ב- 4 פרויקטים חדשים – נבחרנו ליזם המוביל!

סמטת המעלות 3 רמת השרון

סמטת המעלות 3 רמת השרון – זכייה בוועדת הערר!

בית וגג מקדמת את הפרויקט בסמטת המעלות 3 ברמת השרון יחד עם בעלי הדירות. במסגרת זאת, הובלנו את תהליך הגשת וניהול הערר מול הועדה המחוזית, על מנת לאפשר פרויקט תמ”א 38/2 – הריסה ובניה מחדש. ועדת הערר קיבלה את עמדת בית וגג ונתנה החלטה תקדימית שמיטיבה עם בעלי הדירות ומאפשרת להם לקדם את הפרויקט בבניינם. במסגרת ההחלטה, הוועדה קבעה כי יש לקבל החלטות תכנוניות באופן רחב וכולל, שמתחשב בסביבה ובבניינים שכנים, ולא באופן נקודתי.


הבית ברננים 2-4 רמת גן

רננים 2-4 רמת גן – זכייה בעתירה המנהלית!

הפרויקט ברחוב רננים, בשכונת שיכון ותיקים ברמת גן, צלח את העתירה המנהלית שהוגשה נגדו ומתקדם כעת לקראת היתר הבניה. לפני כמה חודשים הוגשה עתירה מנהלית כנגד הפרויקט על ידי ועד השכונה, אולם בית המשפט המחוזי קיבל את עמדת בית וגג ובכך אפשר את קידום הוצאת היתר הבניה לפרויקט. הבית ברננים נמצא באזור שקט וירוק שמשקיף לפארק הירקון, ועומד להתחדש בתהליך תמ”א 38/2 – הריסה ובניה מחדש. במקום הבנין הישן יוקם בנין חדש ויוקרתי בן 8.5 קומות עם 72 דירות חדשות.

קרא עוד על תמ”א 38 ברמת גן


הבית בשפירא 8 רמת גן

הבית בשפירא 8 רמת גן – החל בעבודות הבניה!

הבית ברחוב שפירא 8, בשכונת ראשונים המבוקשת ברמת גן, החל בשלב הבניה. שפירא 8 הוא פרויקט תמ”א 38/2, הריסה ובניה מחדש, בהובלת בית וגג ובתכנונו של משרד האדריכלים בר אוריין. את עבודות הבניה מבצעת החברה הקבלנית ג.נ. איכות פרויקטים בע”מ שנבחרה על ידי בית וגג. במסגרת הפרויקט, נהרס הבנין בן 3 הקומות ו- 15 הדירות הקיימות, ובמקומו יבנה בנין בוטיק בעיצוב ייחודי בן 10 קומות, עם 37 יחידות דיור חדשות. הבניין הקיים נהרס בטקס חגיגי והחל בעבודות בנייתו מחדש.

קיראו עוד על פרויקט במתחם צפון אבן גבירול

ארבעה פרוייקטים חדשים

 

ארבעה פרויקטים חדשים – נבחרנו ליזם המוביל!

לאחר תהליך מכרז יזמים, בית וגג נבחרה על ידי בעלי הדירות להוביל ארבעה פרויקטים חדשים בחמישה בניינים ברמת גן וברמת השרון. הפרויקטים, מסוג תמ”א 38/2 – הריסה ובניה מחדש, מתקדמים כעת לשלב התכנון או להסכם משפטי לאחר תכנון אדריכלי.

קרא עוד על התחדשות עירונית

קרא עוד על פינוי בינוי 

 

צור קשר

דילוג לתוכן