בית וגג בית וגג

אודות

בית וגג. מובילים התחדשות עירונית.

בית וגג היא קרן השקעות וחברה יזמית המקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית למגורים – תמ"א 38 ופינוי בינוי

יציבות פיננסית

שותפינו הם גופים מוסדיים מובילים כמו הפניקס, פועלים שוקי הון, עמיתים IBI שהשקיעו בבית וגג כרבע מיליארד ₪. זהו מודל ייחודי וראשון מסוגו, שמחבר בין כספים ציבוריים להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

ההשקעה בבית וגג מאפשרת לנו לממן פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בהיקף של כמיליארד ₪, המקנה לנו בטחון, יציבות וגמישות ובעיקר, שקט לבעלי הדירות והרוכשים שלנו.

מומחיות – שילוב של ניסיון ומיקוד

בית וגג מתמקדת בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית וזה כל עיסוקנו.

כיום אנחנו מובילים פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בכ-60 בניינים במרכז הארץ, שנמצאים בשלבים שונים.

הצוות הפנימי המקצועי שלנו מוביל את הפרויקט לכל אורכו, מאסיפת הדיירים הראשונה, עד למסירת המפתח לדירה החדשה ואפילו אחרי, בתקופת הבדק, ומספק מענה מקצועי בכל נושא לכל האנשים שצועדים איתנו בדרך לביתם החדש.

פעילות עסקית וגם אידאולוגיה

העיסוק שלנו בהתחדשות עירונית מבטא לא רק את האסטרטגיה העסקית שלנו, אלא גם את האידאולוגיה שלנו. עבורנו, נדל"ן זה לא רק הנדסה, מימון ומכירות, אלא קודם כל בית ואנשים, שכונה ועיר עם סיפורים והיסטוריה.

כל בנין חדש בעיר הופך את ביתם של עשרות אנשים לבטוח, נוח ויפה יותר. מצרף אל העיר תושבים חדשים שייהנו משירותים עירוניים נגישים. מתניע את החשיבה מחדש על הצרכים הקהילתיים בעיר.

אנו רואים בהתחדשות עירונית הזדמנות ייחודית שמשלבת פעילות עסקית יחד עם אחריות חברתית רחבה, ואנו גאים ושמחים להוביל את המגמה בישראל.

בית וגג במדדי ההתחדשות העירונית

בשנת 2016 הושקו לראשונה שלושה מדדים המדרגים את יזמי ההתחדשות העירונית המובילים בישראל: המדד להתחדשות עירונית, BDI, D&B
המדדים מצאו, זו השנה השלישית, שבישראל פועלות למעלה מ-1300 חברות יזמיות בהתחדשות עירונית, ומיקמו את בית וגג בצמרת הדירוג.

הצוות

היועצים ומשרדי האדריכלים שלנו - מובילים בתחום הבניה האורבנית

אורבך הלוי

|

סגל אסף

|

ישר אדריכלים

|

גידי בר אוריין

|

זרחי אדריכלים

|

אמיר מן ועמי שנער

לצפיה בכל הפרויקטים

בית וגג – איתנות פיננסית

בשנת 2014 בחרו גופים מובילים בישראל – פועלים שוקי הון, הפניקס, עמיתים, IBI ועוד – להשקיע לראשונה 250 מיליוני ₪ בקרן בית וגג לצורך השקעה וייזום בהתחדשות עירונית. קרן בית וגג מהווה מודל ייחודי וראשון מסוגו המחבר בין כספי ציבור להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

צור קשר

תמ"א 38 תל אביב | תמ"א 38 רמת גן | התחדשות עירונית | פינוי בינוי | תמ"א 38 רמת השרון