כתבו עלינו

הריסה ובנייה ברמת השרון: הצטרפו לבניין השכן וקיבלו חניה תת־קרקעית

הבניין נבנה בשנות ה־60, וכלל שתי כניסות, עם 12 דירות בשלוש קומות • הבניין הסמוך כבר החל בתהליכים לקידום פרויקט תמ”א 38/1 וכאשר הדיירים החלו לקדם את הפרויקט שלהם, הציע היזם להצטרף לפרויקט המתהווה כפרויקט הריסה ובנייה, מה שלדברי החברה “שיפר דרמטית” את התמורה לכלל הדיירים

29/06/2023, גלובס שלי

אם פעם היו מגיעים לידים בכמויות מטורפות, היום צריך לנתח כל ליד לעומק כדי למקסם אותו

עירית מעייני, מנהלת השיווק והמכירות בחברת ההתחדשות העירונית בית וגג, מתארחת בפודקאסט החזית העירונית ומדברת עם מיכאל אסף על אתגרי השוק לאור ההאטה ועל תמחור באווירת ירידת המחירים. “אם אתה טועה בתמחור הבסיסי, קשה מאד לתקן בדיעבד”

14/05/2023, מרכז הנדל"ן

המטרה לייצר שיח, הסכמה, הסברה וחינוך של השוק, מאשר רגולציה כופה

הפעם בשולחן העגול: חגי טולדנו, מהרשות להתחדשות עירונית על המשמעויות והמטרות של חוק הכינוס. צביקה רובינשטיין, משנה למנכ”ל בית וגג: “התקנות של הכינוס מחייבות את כל מי שרוצה לקדם פרויקט לעשות את הדברים בצורה הנכונה, לא רק שזה הפך להיות מדיניות של חברות טובות אלא גם הפך להיות מעוגן בחוק”.

06/02/2023, מרכז הנדל"ן

משם היזם ועד גבולות המתחם: הפרטים שבלעדיהם אף הסכם התחדשות לא יהיה תקף

הרשות להתחדשות עירונית מגבשת בימים אלו תקנות חדשות – הקובעות אילו פרטים חייב כל הסכם ביצוע פרויקט התחדשות לכלול על מנת שיהיה בתוקף. כך חשף בכיר הרשות להתחדשות חגי טולדנו במהלך אירוע “שולחן עגול” למארגני דיירים.

01/02/2023, מרכז הנדל"ן

יש סכנה גדולה מאוד להרבה מאוד בניינים ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה

ההתחדשות העירונית בישראל ממשיכה להתקדם וזאת על אף אי הוודאות ששוררת בתחום והקשיים שאיתם מתמודדים היזמים, הקבלנים ושאר השחקנים. במקביל, נתונים שפורסמו לאחרונה בדירוג הערים המתחדשות של “ידיעות הנדל”ן”, מעידים שגם הפריפריה מתחילה להיות רלוונטית לעניין זה יותר מתמיד.

12/12/2022, YNET

התקבלה ההחלטה: 735 דירות חדשות ייבנו במתחם בנתניה

התקבלה החלטת הוועדה המקומית נתניה לקידום תכנית לבניית מתחם הכולל 735 דירות חדשות, תעסוקה ומסחר בשכונת אופק הים בנתניה. החברות אפריקה התחדשות עירונית ובית וגג יזמות ונדל”ן יקימו פרויקט על שטח של כ-49 דונם בהשקעה צפויה של כ – 850 מיליון שקל

11/09/2022, וואלה נדל"ן

תמ”א חדש בפנקס ת”א, צפי רווחים כ-117 מיליון שקלים

בית וגג מקדמת פרויקט נוסף: חברה דיווחה על הסכם לביצוע פרויקט תמ”א חדש ברחוב פנקס 30 בתל-אביב, שיכלול הריסת הבניין הקיים והקמת בניין חדש תחתיו, עם 9 קומות, 41 דירות חדשות ויחידה מסחרית חדשה. הרווח הגולמי הצפוי מהפרויקט הוא כ-30 מיליון שקלים

10/07/2022, ice

איך בעלי הדירות יכולים לוודא מראש את התמורות בפרויקט התחדשות עירונית?

לאחרונה הודיעה המדינה על כך שכל פרויקט התחדשות עירונית ייבחן לגופו. צביקה רובינשטיין, משנה למנכ”ל בית וגג, מדבר על האינטרסים של היזמים, של הרשויות ושל בעלי הדירות, ועל ההשפעה של ההחלטה באשר לרמת הוודאות בתחום.

29/06/2022, כלכליסט

הנדל”ן זולג לאשראי חוץ בנקאי: מה הסיכונים?

רונן עקביה מנכ”ל בית וגג, בראיון מיוחד בתכנית מאחורי הכסף ברשת ערוץ 13, על השפעת העלאת הריביות על שוק הדיור, כניסת חברות מימון חוץ בנקאיות כשחקניות בנוסף לבנקים המוכרים והמובילים (במתן אשראי וליווי בנקאי לחברות נדל”ן יזמיות) וכמובן השפעת שוק ההון על הענף.

24/05/2022, 13tv

אפריקה התחדשות עירונית ובית וגג בעסקת קומבינציה להקמת פרויקט עם 735 יח”ד בנתניה

עלות ההשקעה המוערכת בפרויקט – כ-850 מיליון שקל, וההכנסה הצפויה – יותר ממיליארד שקלים • הפרויקט נמצא בשטח תוכנית נת/542 • בעלי המניות של אפריקה ישראל מגורים אישרו ההתקשרויות עם דניה סיבוס

17/08/2021, מרכז הנדל"ן

דירוג דאנס: אלו חברות הנדל”ן המובילות בתמ”א בישראל

על פי נתוני דאנס 100 כ- 35% מהחברות הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית נמצאות בסיכון גבוה, כאשר בשנת 2020 כ-350 חברות פעילות בתחום הגיעו לכשל פיננסי, וכ-250 חברות נוספות הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית נמצאות ברמת סיכון גבוהה.

21/07/2021, ice

התפקיד האמיתי של היזם בפרויקטים של התחדשות עירונית

רון שחר, סמנכ”ל הייזום שלנו ב בית וגג – מובילים התחדשות עירונית בראיון סופר-חשוב באולפן שורת הרווח בכלכליסט, בנושא שלבי התהליך של ליווי הדיירים בפרויקטי התחדשות עירונית, לאחר החתימה על הסכם הייזום. צפו והחכימו!

04/07/2021, כלכליסט

העשור הדרמטי שעבר על תל אביב

מזמינים אתכם לצפות בכתבה ששודרה בתכנית ‘מאחורי הכסף’ בערוץ 13  בנושא מחירי הדירות בת”א, תוך התמקדות בטקס ההריסה של פרויקט רמז 14-16 ת”א של בית וגג. בכתבה השתתפו רונן עקביה מנכ”ל החברה, גל מרום אדריכל הפרויקט ושמאית המקרקעין רלי טרייסטמן אגמי.

22/05/2021, ערוץ 13

הפרויקט הגדול הבא – קדימה-צורן על מפת ההתחדשות העירונית

בית וגג וחברת טופ במרחבי השרון, בשיתוף פעולה באחד מהפרויקטים הגדולים בשרון שכבר מצוי בהליכי תכנון. מיזם פינוי-בינוי רחב היקף בקדימה צורן ברובע בן צבי-רוזנבך, שעתיד לכלול פינוי והריסה של מאות יחידות דיור בלב היישוב והקמת רובע חדש בעירוב שימושים.

10/12/2020, כלכליסט

קיימות וחשיבה ירוקה

ההתחדשות העירונית פורצת את הגבולות המסורתיים של החשיבה הירוקה ומאפשרת להגשים תפיסת קיימות רחבה, תוך מימוש ערכים סביבתיים, חברתיים וכלכליים. הבניה הירוקה והשיח הקיימותי, ההולכים ומתגברים בשנים האחרונות וסוחפים איתם עוד ועוד שחקנים משמעותיים, מתניעים ומאיצים את תהליכי טיוב סביבת המגורים שלנו. כשברקע מגמת הידללות השטחים הירוקים שלנו (המעטים ממילא), נראה שאנו מוכרחים להגביר את […]

,

דילוג לתוכן